پیام مدیر عامل

شرکت هلی کوپتری نوید در سال ١٣٧۴ (۱۹۹۴ میلادی) پس از اخذ گواهینامه AOC از هواپیمایی کشوری در قالب ماموریت‌های امداد و نجات روی خشکی و دریا، جابجایی مسافر، حمل بار داخلی و خارجی تا حداکثر وزن ۴۰۰۰ کیلو گرم، اطفاء حریق و پروازهای VIP فعالیت خود را آغاز نموده است.
دلیل اصلی موفقیت شرکت توجه خاص به مشتری مداری در سطح منطقه و جهان که با سرمایه‌گذاری مداوم و استفاده از کارکنان ماهر و مجرب با قابلیت‌های بالا توانسته بیش از سی هزار ساعت پرواز در شرایط ایمن در زمینه فعالیت‌های پروازی امدادی دست یابد.
در این راستا تعامل روزافزون با جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و شرکای استراتژیک داخلی و بین المللی نیز در این موفقیت نقش ویژه‌ای داشته است.
در واقع انجام ماموریت امداد و نجات به آحاد جامعه از تعهدات اصلی شرکت می‌باشدکه از طریق فداکاری کارکنان و کار گروهی بدست آمده و با ادامه این روند در آینده به موفقیت‌های بزرگتری دست خواهیم یافت. در اینجا فرصت را غنیمت شمرده و از تلاش‌ بی وقفه همکاران و همچنین مشتریان شرکت به خاطر اعتمادشان و نیز جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای حمایت از شرکت هلیکوپتری نوید تشکر و قدردانی نموده و مطمئن هستم در سال‌های پیش رو، شرکت به دستاوردهای قابل ملاحظه‌ای در زمینه خدمات امداد هوایی هلی کوپتری و همچنین خدمات پروازی اقتصادی دست خواهد یافت.

کاپیتان منوچهر رسولی
مدیر عامل